Завантаження...

Сонячний курорт, оточений виноградниками

Коблеве (у минулому - Троїцьке або Постове) - село, розташоване в Березанському районі Миколаївської області.

Цей населений пункт був названий на честь Томаса Кобле - генерал-майора імператорського війська, військового коменданта і градоначальника Одеси.

Курорт Коблеве розташовано на Чорноморському узбережжі Миколаївської області за 50 км від Одеси та 80 км від Миколаєва.

Пляжі Коблевого протяжністю до 7 км широкі, з дрібним піском та пляжним сервісом створюють сприятливі умови для відпочинку.

Однією з переваг курорту Коблевого є відсутність промислової зони і приватного сектора.

Село впритул межує з Тилигульским лиманом, відомим своїми лікувальними грязями, що робить це місце унікальним за своїми кліматичними умовами. Коблеве, всюди оточене виноградниками, лежить серед дивовижних принад екологічно чистого Тилігульського лиману і Чорноморського узбережжя.

Велич вироблених тут вин обумовлено самою природою: м'який континентальний клімат із малосніжною зимою і спекотним літом, а також щедра земля, що дає багаті врожаї.

Тут працює одне з провідних виноробних підприємств Причорномор'я - ВАТ "Коблево", де регулярно проводяться екскурсії, на яких можна побачити повний процес виготовлення вина: від збору винограду до розливу в пляшки.

Відвідувачам пропонується спробувати найкращі вина Коблевського винзаводу: Совіньон, Каберне, Шардоне, Аліготе, Мерло, Сапераві та інші.

Під час дегустації гостей навчають культурі вживання цього благородного напою.

Коблеве - яскраві враження і прекрасний відпочинок

Особливістю цього курорту є гармонійне поєднання ласкавого сонця, моря, аромату степових трав і наявність багаторічного соснового бору.

Клімат Коблевого сприятливий для відпочинку з дітьми: є досить пологе морське дно та море, яке швидко прогрівається. Температура води в липні-серпні становить 21-27 градусів за Цельсієм.

У Коблевому розташований найбільший аквапарк південного заходу України, площа якого становить понад 4 га. Тут 20 гірок, що забивають дух, і безліч різноманітних атракціонів, де можна зануритися у світ емоцій та адреналіну.

У Коблевому можна знайти багато розваг для проведення дозвілля на всьому узбережжі: велика кількість спортивних і дитячих майданчиків, містечко атракціонів та концертно-артистичні майданчики, луна-парк, щоденні дискотеки та шоу-караоке, численні бари та кафе, величезний вибір водних мотоциклів і велосипедів, прогулянки на катерах та яхтах, а також численні екскурсії.

Улітку тут відбувається багато фестивалів і концертів, які приваблюють учасників та відпочивальників із різних країн.

Курорт Коблеве - це суцільна зона відпочинку, що розтяглася приблизно на сім кілометрів. Тут багато пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем комфорту, які здатні одночасно прийняти до 20 тисяч відпочивальників. Відпочинок у Коблевому неможливий без дегустації місцевих вин, вирощених посеред мальовничого заповідника Тілігуло біля берегів Чорного моря.